Учні шкіл району відзначили свято останнього дзвоника

Вже традиційно голова державної адміністрації та його заступники привітали учнів із доволі важливим для них святом. Так Дмитро Андріюк побував на святковій "лінійці" Чорнотисянської ЗОШ І-ІІІ ступенів. "Це доволі важливий крок у вашому житті, а для випускників багато в чому - визначальний, - із таким вітальним словом звернувся до учнів очільник району. - А весь свій вільний час намагайтесь використати якомога корисніше, адже працювати над собою не варто зупинятись ні на мить".

Крім привітань вихованцям, голова державної адміністрації висловив щиру вдячність педагогам, у руках яких всі роки знаходяться долі сотень дітей, а, отже, і майбутнє держави. За сумлінну працю та заслуги в реалізації державної політики у галузі національної освіти, досягнуті успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління Дмитро Андріюк вручив почесні грамоти вчителю трудового навчання Олені Штефуряк та педагогу-організатору Ганні Кравчук.

Загалом же в районі почесними грамотами були нагороджені 11 педагогів, з яких двоє - відзнаками обласної державної адміністрації та один - Закарпатської обласної ради.

Сьогодні останній дзвоник пролунав для 151 тис. школярів у 674 навчальних закладах Закарпаття. 16 тисяч дітей – першокласники, 9,5 тисяч учнів – випускники. Цьогоріч 780 випускників претендують на нагородження медалями. Фінансування галузі освіти краю у 2013-му збільшилося у порівнянні з минулим роком на 136,7 млн. грн. і складає 2275,1 млн. грн. Також реалізуються 11 регіональних освітніх програм, на які з обласного бюджету лише цьогоріч виділено 22,8 млн. грн.

Остання зміна сторінки: 24-05-2013 17:00