![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/default_images/t3.jpg?itok=8rSHsQnm)
Вже традиційно голова державної адміністрації та його заступники привітали учнів із доволі важливим для них святом. Так Дмитро Андріюк побував на святковій "лінійці" Чорнотисянської ЗОШ І-ІІІ ступенів. "Це доволі важливий крок у вашому житті, а для випускників багато в чому - визначальний, - із таким вітальним словом звернувся до учнів очільник району. - А весь свій вільний час намагайтесь використати якомога корисніше, адже працювати над собою не варто зупинятись ні на мить".
Крім привітань вихованцям, голова державної адміністрації висловив щиру вдячність педагогам, у руках яких всі роки знаходяться долі сотень дітей, а, отже, і майбутнє держави. За сумлінну працю та заслуги в реалізації державної політики у галузі національної освіти, досягнуті успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління Дмитро Андріюк вручив почесні грамоти вчителю трудового навчання Олені Штефуряк та педагогу-організатору Ганні Кравчук.
Загалом же в районі почесними грамотами були нагороджені 11 педагогів, з яких двоє - відзнаками обласної державної адміністрації та один - Закарпатської обласної ради.
Сьогодні останній дзвоник пролунав для 151 тис. школярів у 674 навчальних закладах Закарпаття. 16 тисяч дітей – першокласники, 9,5 тисяч учнів – випускники. Цьогоріч 780 випускників претендують на нагородження медалями. Фінансування галузі освіти краю у 2013-му збільшилося у порівнянні з минулим роком на 136,7 млн. грн. і складає 2275,1 млн. грн. Також реалізуються 11 регіональних освітніх програм, на які з обласного бюджету лише цьогоріч виділено 22,8 млн. грн.
Остання зміна сторінки: 24-05-2013 17:00