Привітали працівників культури

Враховуючи вагомий внесок працівників культури та аматорів народного мистецтва у відродженні української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність, щорічно у третю неділю травня  відзначають День працівників культури та аматорів народного мистецтва.

З цього приводу 21 травня об 11.00 годині у залі Районного будинку культури, відбулися урочистості.

Розпочалось свято з вітальних слів першого заступника голови райдержадміністрації Валерія Сабова та заступника голови районної ради Михайла Фірки, які привітали всіх присутніх з цим святом та зауважили, що це свято стосується кожного з нас, адже всі ми носії традицій, звичаїв сіл, селищ, району, зрештою, країни, в якій ми живемо.

Після привітань вже традиційно відбулося нагородження працівників культури матеріальними винагородами та Почесними грамотами облдержадміністрації, обласної ради, райдержадміністрації та районної ради, за вагомий внесок у розвиток культури району, та з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Після нагородження розпочався святковий концерт за участі творчих колективів Рахівщини.

Остання зміна сторінки: 22-05-2013 18:08