В РДА провели нараду по підготовці свята виходу вівчарів на полонини

17 травня при заступнику голови державної адміністрації Юрію Бендаку відбулася нарада про хід підготовки до проведення заходів, присвячених виходу вівчарів на полонини. У рамках цього свята передбачено також реалізацію транс-регіонального проекту "Карпатський Редик-2013" та творчий звіт колективів району.

"Карпатський Редик-2013" - міжнародний проект з відродження вівчарства в Карпатах, участь у якому беруть  польська, словацька, румунська та українська сторони.

Учасники наради повідомили про вже проведену роботу та заходи, які ще необхідно здійснити. Юрій Бендак дав доручення керівникам відповідних структурних підрозділів з їх подальших дій, зокрема щодо організації ярмарки фермерської продукції, проведення звіту художніх колективів району, благоустрою місць проведення святкових заходів тощо.

Остання зміна сторінки: 17-05-2013 16:48