![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/default_images/t3.jpg?itok=8rSHsQnm)
17 травня при заступнику голови державної адміністрації Юрію Бендаку відбулася нарада про хід підготовки до проведення заходів, присвячених виходу вівчарів на полонини. У рамках цього свята передбачено також реалізацію транс-регіонального проекту "Карпатський Редик-2013" та творчий звіт колективів району.
"Карпатський Редик-2013" - міжнародний проект з відродження вівчарства в Карпатах, участь у якому беруть польська, словацька, румунська та українська сторони.
Учасники наради повідомили про вже проведену роботу та заходи, які ще необхідно здійснити. Юрій Бендак дав доручення керівникам відповідних структурних підрозділів з їх подальших дій, зокрема щодо організації ярмарки фермерської продукції, проведення звіту художніх колективів району, благоустрою місць проведення святкових заходів тощо.
Остання зміна сторінки: 17-05-2013 16:48