Створено вже 8-му прийомну родину на Рахівщині

15 травня, відбулося незвичайне свято – свято відкриття нової родини – прийомної сім’ї на Рахівщині, яке співпало із святкуванням Дня сім’ї в Україні, яке зворушує кожне серце, тому що кожна людина з дитинства мріє про родину, несе в душі єдиний неповторний образ батьків, які вміють завжди зрозуміти, пробачити, завжди пожаліти і щиро любити.

І сьогодні, це свято зібрало людей, небайдужих до долі дітей, які хочуть жити в родині, хочуть батьківської ласки, теплих і ніжних батьківських рук та слів.

З цієї нагоди, на свято завітали в. о. голови райдержадміністрації Валерій Сабов, голова районної ради Микола Беркела, Єпископ Мукачівської дієцезії Антал Майнек, Парох Рахівської римо-католицької церкви отець-декан Ласло Микуляк, Генеральний консул та консул консульства Угорщини в Берегові Іштван Товт та Генрієтта Керекеш, директор обласного благодійного фонду «Карітас» імені Святого Мартина Ференц Фегер, міський голова Ярослав Думин та начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Валентина Тернущак.

Ця сім’я, є четвертою прийомною родиною в місті Рахів та восьмою на Рахівщині. Державна політика на сьогодні, спрямована на забезпеченні кожної дитини родиною. Життя в родині допомагає дитині відчути власну цінність, підтримку близьких, тепло, захист й безпеку.

Урочистим перерізанням стрічки ознаменували створення нової родини. В. о. голови державної адміністрації Валерій Сабов та голова районної ради Микола Беркела привітали новостворену родину та вручили їм подарунок, яким вони зможуть користуватися в повсякденному житті. Отець Ласло Микуляк вручив Подяки людям, які сприяли створенню умов для родини.

Наприкінці свята Єпископ Мукачівської дієцезії Антал Майнек освятив будинок в якому буде проживати новостворена прийомної сім’я.

Остання зміна сторінки: 15-05-2013 16:16