Білинців турбує малоземелля

14 травня 2013 року відбувся виїзний прийом громадян головою державної адміністрації Дмитром Андріюком в с. Білин.

Поспілкуватись із керівником району прийшло семеро мешканців села, проте розмова затягнулась майже до закінчення робочого дня. Адже білинців турбувало одразу по декілька питань із зовсім різних сфер сільського життя. Так найпоширенішою проблемою, за результатами прийому, виявилось малоземелля. Через це між сусідами та, нерідко, родичами постійно виникають конфлікти. Голова адміністрації наголосив, що керуватись при вирішенні таких питань необхідно виключно діючим законодавством. Наявність належним чином оформлених правовстановлюючих документів при цьому - запорука уникнення таких спірних ситуацій.

Цікавило заявників також питання  щодо порядку видачі актів обстеження та включення до них земельних ділянок, які знаходяться у користуванні, для оформлення різних видів соціальних допомог.

Не залишились без уваги і питання освіти та медичного обслуговування мешканців району. До прикладу, жителька Білина поцікавилась ходом відкриття підготовчих груп дітей-п'ятирічок. Дмитро Андріюк запевнив, що дані питання постійно знаходяться на контролі та є одними з пріоритетних напрямків діяльності органів влади.

Остання зміна сторінки: 15-05-2013 14:31