Селу Лазещина випала можливість представляти район

У суботу, 11 травня, на українсько-словацькому кордоні, пункті пропуску Ужгород — Вишнє Нємецьке, вчергове пройшов День Добросусідства.

Участь у даному заході взяв і Рахівський район, а саме гірському селу Лазещина випала можливість представляти район, на чолі з головою Рахівської районної державної адміністрації Дмитром Андріюком.

Цього дня тут зустрілися представники органів влади, громадських організацій, ділових кіл, прикордонної та митної служби України та Словаччини, аби у неформальній атмосфері підбити підсумки двосторонньої співпраці.

Рахівщина представила свою творчість цікавою виставкою на Великодню тематику, музиками та звичайно смачною кухнею, яку скуштував і губернатор Закарпаття Олександр Ледида.

Остання зміна сторінки: 13-05-2013 17:13