![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/default_images/t3.jpg?itok=8rSHsQnm)
У суботу, 11 травня, на українсько-словацькому кордоні, пункті пропуску Ужгород — Вишнє Нємецьке, вчергове пройшов День Добросусідства.
Участь у даному заході взяв і Рахівський район, а саме гірському селу Лазещина випала можливість представляти район, на чолі з головою Рахівської районної державної адміністрації Дмитром Андріюком.
Цього дня тут зустрілися представники органів влади, громадських організацій, ділових кіл, прикордонної та митної служби України та Словаччини, аби у неформальній атмосфері підбити підсумки двосторонньої співпраці.
Рахівщина представила свою творчість цікавою виставкою на Великодню тематику, музиками та звичайно смачною кухнею, яку скуштував і губернатор Закарпаття Олександр Ледида.
Остання зміна сторінки: 13-05-2013 17:13