Двосторонній зв'язок із населенням - пріоритет роботи державної адміністрації

7 травня в райдержадміністрації пройшло засідання комісії з розгляду звернень громадян. У щомісячній нараді, яка проводиться під керівництвом голови державної адміністрації Дмитра Андріюка, взяли участь керівники структурних підрозділів та запрошені представники виконкомів сільських рад.

В ході розгляду першого питання відділом зв’язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації було наведено основні моменти роботи зі зверненнями протягом квітня 2013 року.

Так за вказаний період до районного органу виконавчої влади надійшло 193 пропозиції, заяви і скарги від 328 осіб. Насамперед мешканців району турбують питання соціального захисту – люди звертались як з проханням про виділення матеріальної допомоги, так і за роз’ясненнями щодо порядку отримання різних соціальних виплат. Забезпечення паливом на пільгових умовах також є постійною темою звернень громадян до РДА.

Останнім часом збільшилась кількість нарікань на фізичну зношеність електромереж в районі – в квітні отримано і колективні звернення з цього приводу від мешканців с. Біла Церква. Із настанням весняного періоду також почастішали скарги на недотримання  екологічних норм, зокрема випуск каналізації. Періодично надходять скарги щодо роботи приватних геодезичних організацій, стосовно невиконання або неналежного виконання ними відповідних робіт (зокрема втрата технічної документації).

Більша частина звернень вирішена позитивно (або частково позитивно) на інші надані роз’яснення, щодо порядку їх вирішення або надіслано за належністю. Про результати вирішення кожного звернення виконавці інформують особисто голову райдержадміністрації.

Також на засіданні комісії було заслухано звіти виконкомів сільських рад с. Білин та с. Розтоки по їх роботу зі зверненнями мешканців населених пунктів.

Дмитро Андріюк підсумував роботу комісії, висловивши необхідність підтримки постійного двостороннього зв’язку між мешканцями району та органами влади.

Остання зміна сторінки: 08-05-2013 16:28