Прийом громадян Дмитром Андріюком

7 травня в райдержадміністрації відбувся черговий прийом громадян керівником району. Не зважаючи на продовження святкувань, місцеві жителі прийшли до Дмитра Андріюка з проханням про пораду та допомогу.

Продовжує надокучати рахівчанам та мешканцям району проблема фізичної зношеності електромереж. Часто через їх незадовільний стан спостерігається стабільно низька напруга, а звідси – зіпсований святковий настрій, а тим паче, коштовні побутові електроприлади. Саме з такою проблемою звернулись мешканці с. Біла Церква, у якому стан електропостачання залишає бажати кращого.

Нагадують про себе і наслідки розливу гірських річок. Жителька с. Чорна Тиса звернулась із проханням посприяти в укріпленні берегу, який через підмивання загрожує її будинку.

За результатами розгляду головою адміністрації було надано відповідні доручення. Крім того, надіслано запит до Рахівського РЕМ про стан виконання робіт із заміни комплектуючих електромережі.

Остання зміна сторінки: 08-05-2013 13:06