Вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

У ніч з 25 на 26 квітня 1986 року сталася найбільша техногенна катастрофа ХХ сторіччя — аварія на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції (ЧАЕС), розташованої у м. Прип'ять Київської області. Щороку в цей день, в Україні, вшановують учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Сьогодні, у великому залі засідань райдержадміністрації відбулись урочистості з нагоди відзначення 27-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС і на Рахівщині.

В урочистостях прийняли участь голова райдержадміністрації Дмитро Андріюк, голова районної ради Микола Беркела, ліквідатори аварії на ЧАЕС і громадськість.

Зі словами глибокої подяки звернулися до ветеранів аварії на Чорнобильській АЕС, засвідчивши шанобливе ставлення громадськості до фахівців – "чорнобильців".

Померлих вшанували хвилиною мовчання. Голова райдержадміністрації Дмитро Андріюк та голова районної ради Микола Беркела вручили ветеранам грамоти райдержадміністрації і районної ради, а також грошові винагороди і цінні подарунки.

До ліквідаторів звернувся також і голова районної громадської організації «Союз Чорнобиль України» Михайло Желізняк.

З музичними та танцювальними привітаннями виступили учні дитячої музичної школи та творчі колективи Рахівщини.

Після закінчення урочистостей відбувся святковий обід.

Остання зміна сторінки: 25-04-2013 10:28