Відбулося чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

18 квітня у малому залі засідань райдержадміністрації відбулося чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Керував роботою комісії перший заступник голови Валерій Сабов.

На розгляд комісії було винесено ряд питань. Про стан з пожежами і трагічними наслідками від них на території Рахівського району. Затвердили основні заходи щодо попередження пожеж, аварій, інших надзвичайних ситуації, недопущення загибелі і травмування людей на них в населених пунктах та на об’єктах економіки Рахівського району у 2013 році.

Про протипожежний захист лісів та сільськогосподарських угідь району у пожеженебезпечний період, інформував начальник служби цивільного захисту в Рахівському районі Олександр Тушер. Довів до відома членів комісії статистичні дані з лісових пожеж за 2012 рік в області та районі та основні  заходи, які планується провести для забезпечення протипожежного захисту лісів.

По третьому питанню порядку денного затвердили „Робочі заходи із забезпечення у 2013 році протипожежного захисту місць збирання та зберігання врожаю, зернових і грубих кормів”.

По питанню незадовільного стану з розчистки від наносів під мостами державної автодороги Мукачево-Рогатин вирішили звернутися до відповідних організацій для забезпечення розчистки вказаного підмостового отвору.

Про організацію забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення району у весняно-літній період 2013 року та    заходи щодо організації заходів профілактики отруєнь неїстівними грибами серед населення Рахівського району на 2013 рік.

Про заходи щодо запобігання виникнення надзвичайних ситуацій з падінням аварійних дерев вздовж державної автодороги Рахів-Луги в с. Луги (прис. Говерла); про загрозу від зсуву ґрунту на державну автодорогу в с. Білин; про заходи щодо попередження загибелі громадян на водних об’єктах району розглянули в Різному.

По всім питанням порядку денного були прийняті відповідні рішення.

Остання зміна сторінки: 18-04-2013 17:42