Прийом громадян головою державної адміністрації

У вівторок, 16 квітня відбувся прийом громадян головою державної адміністрації Дмитром Андріюком. Мешканці Рахівщини мали змогу розповісти про свої проблеми та отримати підтримку керівника району у їх вирішенні. За допомогою до голови РДА звернулись жителі смт. Ясіня, м. Рахів, смт. Кобилецька Поляна, с. Розтоки та інших населених пунктів.

Питання, які турбували відвідувачів, були різними - починаючи від виділення одноразової матеріальної допомоги і закінчуючи земельними спорами між сусідами. Так, для прикладу, мешканець Ясіня поскаржився на неналежне виконання обов'язків геодезичними організаціями, які діють в районі. Через втрату ними частини пакету документів він вже котрий рік не може приватизувати власну земельну ділянку.

Мешканці Кобилецької Поляни попрохали очільника району проконтролювати роботу Рахівського РЕМ із заміни електричних опор та трансформаторів, адже на їхніх вулицях доволі низька напруга в електромережі. Відповідні листи Дмитром Андріюком направлено до надавачів послуг.

Цікавились місцеві активісти і ходом ремонту доріг у районі. Це питання контролюється особисто головою РДА, який інспектує якість роботи ремонтників.

Загалом же прийом відвідало 16 мешканців району.

Остання зміна сторінки: 17-04-2013 10:00