Термін зберігання електронних квитанцій - 3 роки

Платники податків, які звітують до органу ДПІ в електронному вигляді, повинні подати декларацію не пізніше закінчення останньої години дня, у якому минає граничний термін подання звітності. У разі отримання звітності в електронному вигляді орган ДПІ надсилає платнику дві квитанції.

Перша квитанція є підтвердженням того, що податкові документи передано до органу ДПІ. Ця квитанція надсилається на ту електронну адресу, з якої надійшла звітність від платника. Другий примірник першої квитанції в електронному вигляді зберігається в органі ДПІ.

Водночас, якщо перша квитанція не надійшла на електронну адресу платника, то податковий документ вважається неодержаним.

Друга квитанція є підтвердженням прийняття документів платника до бази даних ДПІ в електронному вигляді у текстовому форматі. У ній зазначаються:

- реквізити прийнятого документа в електронній формі;

- відповідність звітності затвердженому формату (стандарту) електронного документа;

- результати перевірки електронного цифрового підпису (ЕЦП);

- інформація про платника податків;

- дата та час приймання, реєстраційний номер;

- податковий період, за який подається звітність та дані  про відправника квитанції.

На цю квитанцію накладається ЕЦП органу ДПІ, здійснюється її шифрування та надсилання платнику засобами телекомунікаційного зв’язку. Другий примірник такої квитанції також зберігається в електронному вигляді в органі ДПІ.

Звертаємо вашу увагу на те, що отримані платником електронні квитанції повинні зберігатися протягом 1095 днів з дня подання податкової звітності.

Порядок подання податкової звітності в електронному вигляді регламентований Інструкцією з підготовки і подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв'язку, затвердженою Наказом ДПА України від 10.04.2008 №233.

 

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю

ДПІ у Рахівському р-ні

Остання зміна сторінки: 17-04-2013 11:34