16 квітня у Рахівській районній державній адміністрації проведено І тур Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець” серед державних службовців райдержадміністрації в номінаціях ,,Кращий спеціаліст” та „Кращий керівник”.

У конкурсі взяли участь 8 державних службовців, які мають відповідний стаж державної служби та відповідають всім вимогам.

Відповідно до Положення про систему підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців щорічний Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» віднесено до видів підвищення кваліфікації.

Конкурсантам було запропоновано виконати завдання з комплексного тестування на знання Конституції України, законодавства про державну службу, специфіки функціональних повноважень державного органу, посадових обов’язків державного службовця; практичного завдання щодо складання ділового документу; практичного завдання щодо володіння персональним комп’ютером.

На даний час організаційним комітетом з проведення Конкурсу перевіряється правильність та якість виконання конкурсантами завдань.

За підсумками буде визначено переможців у номінаціях “Кращий спеціаліст” та „Кращий керівник”.

Остання зміна сторінки: 16-04-2013 11:27