![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/default_images/t3.jpg?itok=8rSHsQnm)
10 квітня при заступнику голови райдержадміністрації Юрію Бендаку відбулася нарада про нелегальні перевезення та стан організації пасажирських перевезень в районі.
В даній нараді взяли участь представник Укртрансінспекції в Закарпатській області, патрульно-постової служби РВ УМВС України в Закарпатській області, державної податкової інспекції у Рахівському районі, Рахівського куща автостанцій, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, управління економічного розвитку і торгівлі та перевізники району.
За результатами наради було прийнято рішення утворити робочу групу по боротьбі з нелегальними пасажирськими перевезеннями на території району, здійснювати регулярні перевірки дотримання законодавства в сфері пасажирських перевезень та рекомендувати Службі автомобільних доріг звернути увагу на відсутності дорожніх знаків, в тому числі на автобусних зупинках на державних дорогах.
Також, розглянули питання щодо внесення змін до чинного законодавства щодо організації пасажирських перевезень.
Перевізники мали можливість поспілкуватися з представниками контролюючих органів та висловити свої побажання та прохання а також, внести пропозиції щодо змін до розкладу руху існуючих маршрутів.
Остання зміна сторінки: 11-04-2013 17:41