Про стан організації пасажирських перевезень в районі говорили в райдержадміністрації

10 квітня при заступнику голови райдержадміністрації Юрію Бендаку відбулася нарада про нелегальні перевезення та стан організації пасажирських перевезень в районі.

В даній нараді взяли участь представник Укртрансінспекції в Закарпатській області, патрульно-постової служби РВ УМВС України в Закарпатській області, державної податкової інспекції у Рахівському районі, Рахівського куща автостанцій, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, управління економічного розвитку і торгівлі та перевізники району.

За результатами наради було прийнято рішення утворити робочу групу по боротьбі з нелегальними пасажирськими перевезеннями на території району, здійснювати регулярні перевірки дотримання законодавства в сфері пасажирських перевезень та рекомендувати Службі автомобільних доріг звернути увагу на відсутності дорожніх знаків, в тому числі на автобусних зупинках на державних дорогах.

Також, розглянули питання щодо внесення змін до чинного законодавства щодо організації пасажирських перевезень.

Перевізники мали можливість поспілкуватися з представниками контролюючих органів та висловити свої побажання та прохання а також, внести пропозиції щодо змін до розкладу руху існуючих маршрутів.

Остання зміна сторінки: 11-04-2013 17:41