Мешканці Ділового скаржились на дороги

9.04.2013 відбувся виїзний прийом громадян головою державної адміністрації Дмитром Андріюком у с. Ділове.

В ході прийому до очільника району  звернулись мешканці села, яких турбували питання ремонту дороги, що проходить через село. Через зношеність асфальтового покриття та недостатню розчищеність бордюрів недобросовісні водії часто виїжджають на тротуар, аби уникнути ям, що може спричиняти аварійні ситуації.

Працівників бюджетної сфери, які прийшли на прийом, турбувало питання заміни вікон у сільському дошкільному навчальному закладі. Голова держадміністрації доручив сільському голові Людмилі Романюк надати свої пропозиції по вирішенню проблеми, адже ДНЗ фінансуються із місцевого бюджету.

Турбувала мешканців Ділового і проблема заміни аварійних електричних стовпів. Це питання давно знаходиться на контролі райдержадміністрації, адже чимало з них давно вичерпали свій ресурс та часто становлять загрозу для життя і здоров'я громадян. Наразі Рахівським РЕМ проводяться планові роботи по заміні старих дерев'яних електричних опор на залізобетонні. Дмитро Андріюк пообіцяв особисто контролювати темпи виконання робіт.

Крім скарг звертались громадяни і з пропозиціями. Так один із мешканців порекомендував відновити маршрут пасажирського транспорту в напрямку Рахів-Ужгород з 17.00 до 18.00, адже після закінчення робочого дня багатьом навколишніх населених пунктів незручно добиратись до своїх домівок. Дмитро Андріюк доручив детальніше вивчити доцільність такого маршруту і врахувати побажання мешканців району.

Крім прийому громадян голова державної адміністрації відвідав місцеву амбулаторію, поспілкувався із її завідувачем. Найбільше його цікавили питання забезпечення ліками пільгових категорій населення, наскільки вистачає коштів, які виділяються на одного хворого, для надання йому кваліфікованої медичної допомоги тощо.

Остання зміна сторінки: 10-04-2013 16:00