Територіальний центр провадить діяльність на принципі індивідуального підходу

Рахівський територіальний центр соціального обслуговування провадить свою діяльність на принципах адресності та індивідуального підходу, доступності та відкритості, добровільного вибору отримання чи відмови від надання соціальних послуг, гуманності, максимальної ефективності використання бюджетних та позабюджетних коштів, законності, соціальної справедливості, дотримання стандартів якості, відповідальності за дотримання етичних і правових норм.

28 березня відбулася нарада при голові державної адміністрації Дмитру Андріюку з питання шляхів вирішення проблемних питань з матеріально-технічного та кадрового забезпечення Рахівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Директор територіального центру соціального обслуговування Юстина Дудчук та начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Марія Спасюк, проінформували присутніх про проблемні питання Рахівського територіального центру соціального обслуговування, а саме: необхідність завершення ремонтних робіт приміщень, передбачених для відділення соціально-побутової адаптації та надання медичних послуг; облаштування санвузла; матеріально-технічне забезпечення (кухонні плити, комп’ютерне обладнання, офісні меблі). Важливим питанням є виділення коштів, для виконання зазначених робіт, в сумі: 80 000 грн. – для облаштування кабінетів відділення соціально-побутової адаптації та надання медичних послуг, ремонту санвузла; 20 000 грн. – для матеріально-технічного забезпечення, для виконання зазначених робіт.

Присутні на нараді оглянули приміщення територіального центру, реабілітаційного центру та прилеглу територію.

Під час ознайомлення з роботою територіального центру безпосередньо на місці, головою райдержадміністрації були зроблені зауваження надані та пропозиції щодо організації роботи.

Остання зміна сторінки: 28-03-2013 16:04