Рахівщину відвідав заступник голови ОДА Михайло ПОПОВИЧ

27 березня із робочим візитом Рахівщину відвідав заступник голови ОДА Михайло Попович.

Під час перебування в районі він взяв участь у роботі колегії районної державної адміністрації, на якій заслуховувались питання щодо наповнення бюджету Пенсійного фонду, звіти сільських голів щодо виконання делегованих їм повноважень органів виконавчої влади. Окрему увагу було звернуто на питання інвентаризації прибережних захисних смуг водних об’єктів району, з відповідною інформацією до присутніх звернулась заступник начальника управління Держземагентства у Рахівському районі Закарпатської області Тетяна Думен.

Про стан та перспективи дошкільної освіти району в 2013 році членам колегії доповів начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Михайло Клементєв.

По закінченні роботи колегії Михайло Попович провів прийом громадян. За допомогою у вирішенні питань до нього звернулись голови кількох населених пунктів, мешканців яких хвилюють робота загальноосвітніх закладів, фінансування ремонту доріг , які знаходяться у комунальній власності, проблеми з вивезенням побутового сміття тощо.

Із клопотанням про пом'якшення норм щодо розміщення сміттєзвалищ звернувся міський голова м. Рахів Ярослав Думин. Нагадаємо, що із відповідною пропозицією на розширеній колегії в обласній державній адміністрації 26 березня виступив Дмитро Андріюк.

Громадян, які звернулись до Михайла Поповича турбували в основному питання матеріального забезпечення, виділення путівок на санаторно-курортне лікування тощо.

Остання зміна сторінки: 28-03-2013 14:55