Комплексне тактичне навчання у Великому Бичкові

19 березня, на базі Великобичківської ЗОШ-інтернату, проводилися комплексні навчання з практичним відпрацюванням плану пожежогасіння. До участі в них залучалися: ДПРЧ-3 м. Рахів та ДПРЧ-5 смт. В. Бичків, добровільна пожежна дружина ТОВ „Індустрія Нова”, директори місцевих шкіл, представники селищної ради, РЕМ, бригада швидкої медичної допомоги міської лікарні та правоохоронці.

Мета заходу – визначити рівень готовності органів управління та сил територіальних та функціональних підсистем Єдиної державної системи цивільного захисту району та вдосконалити практику і навички керівного складу до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

...За тактичним задумом, за номером 101 надійшов сигнал про загорання в приміщенні навчального корпусу школи-інтернату. На місце події прибув особовий склад ДПРЧ-5. Після вивчення ситуації, вживаються заходи щодо локалізації вогню, захисту сусідніх будівель. Правоохорнці забезпечують пропускний режим до місця події. У приміщенні виявлено потерпілих. Триває операціїя з їх евакуації та надання первинної допомоги, викликається бригада медиків. Через велику площу розповсюдження вогню, прийнято рішення залучити додаткові сили і засоби. За дві години пожежу ліквідовано...

Заняття підготували завідувач сектором цивільного захисту райдержадміністрації Сергій Тимощук та начальник ДПРЧ-3 ТУ МНС у Закарпатській області, підполковник служби цивільного захисту Ігор Погоріляк. Учасникам навчання роз’яснював дії рятувальників начальник ДРПЧ-5 смт. Великий Бичків В. Окунєв.

Остання зміна сторінки: 20-03-2013 17:12