Внесено зміни до складу комісії

18 березня, у малому залі засідань райдержадміністрації відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

У роботі комісії прийняли участь  начальник служби у справах  дітей Валентина Тернущак, заступник голови районної ради Михайло Фірка, директор РЦ СССДМ Олена Вайнагій, начальник відділення кримінальної міліції в справах дітей районного відділу УВМС України в Закарпатській області Олександр Паламарчук, начальник управління соціального захисту райдержадміністрації Марія Спасюк, начальник управління освіти, молоді та спорту Михайло Клементєв, начальник управління юстиції Владислав Губко та інші.

На розгляд комісії було винесено ряд питань, зокрема, про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 24.12.2008 № 616, у зв’язку з кадровими змінами та необхідністю внесення змін до складу комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації. Так, заступником голови комісії призначено першого заступника голови райдержадміністрації Валерія Сабова, а також включено ще одного члена комісії – головного спеціаліста сектору опіки, піклування та усиновлення Марію Ластовичак.

Друге і третє питання порядку денного: про можливість виконувати обов’язки опікуна, піклувальника та про надання згоди на здійснення будь-яких правочинів, стосовно нерухомого майна, право користування яким мають діти.

Основним завданням комісії є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.

Роботою комісії керував голова комісії з питань захисту прав дитини Дмитро Андріюк.

Додатково інформуємо про те, що інформація про сімейний стан особи, у тому числі щодо встановлення над нею опіки чи піклування, надання статусу сироти, є конфіденційною інформацією про особу і не може бути розголошена без згоди самої особи (її опікуна чи піклувальника), крім винятків, передбачених законом і інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.

Остання зміна сторінки: 19-03-2013 12:23