Підвели підсумки роботи районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення

15 березня 2013 року о 11:00 годині відбулося перше в цьому році засідання Рахівської районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення, яке відбулося під головуванням нового голови РМКМР, першого заступника голови райдержадміністрації Валерія Сабова.

На засіданні розглянули наступні питання:

1. Про підсумки роботи районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення району за 2012 рік та хід виконання Програми правової освіти населення в Рахівському районі на 2012-2014 роки. Зокрема, підведено підсумки діяльності РМКМР у 2012 році, детально розглянуто діяльність РМКМР за напрямками: надання методичної допомоги місцевим радам; надання безкоштовної правової допомоги малозабезпеченим верствам населення; стан правової освіти в загальноосвітніх навчальних закладах та закладах культури району; правоосвітня діяльність серед неповнолітніх; співпраця із засобами масової інформації; розробка методичної літератури; проведення правоосвітніх заходів та тижнів правових знань та іншими напрямками діяльності.

2. Про стан розгляду звернень громадян до місцевих органів виконавчої влади. Зокрема, проаналізовано стан надходження звернень громадян, ефективність їх розгляду та заходи, що вживаються на виконання Закону України „Про звернення громадян”

3. Про висвітлення правоосвітньої тематики у районних засобах масової інформації та на офіційних веб-сайтах місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування району. При розгляді цього питання було проаналізовано кількість та якість матеріалів праввоосвітнього спрямування, які друкувалися протягом року у друкованих ЗМІ району та розміщалися на веб-сайтах місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. Проведеним аналізом встановлено, що перевага надавалась  висвітленню питань основних положень Конституції України, прав та обов’язків громадян, захисту прав громадян нормами трудового, шлюбно-сімейного, податкового, пенсійного законодавства та можливостей правового регулювання відносин між особистістю та державою.

4. Про підсумки проведення Всеукраїнського тижня права у Рахівському районі у 2012 році та нагородження найактивніших учасників. Зокрема, проаналізовано результати проведення в районі Всеукраїнського тижня права, наголошено на проведених правоосвітніх заходах, відзначено найактивніших учасників, яких було урочисто нагороджено Грамотами районної МКМР з правової освіти населення та районного управління юстиції.

По всім питанням порядку денного прийнято відповідні рішення, виконання яких взято на контроль.

Остання зміна сторінки: 15-03-2013 17:18