Провели комісію з питань захисту прав дитини

01 березня у малому залі засідань райдержадміністрації відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. Роботою комісії керував голова комісії з питань захисту прав дитини Дмитро Андріюк.

У роботі комісії прийняли участь  начальник служби у справах  дітей Валентина Тернущак, заступник голови районної ради Михайло Фірка, директор РЦ СССДМ Олена Вайнагій, начальник відділення кримінальної міліції в справах дітей районного відділу УВМС України в  Закарпатській області  Олександр Паламарчук, начальник управління соціального захисту райдержадміністрації Марія Спасюк, начальник управління освіти, молоді та спорту Михайло Клементєв, начальник управління юстиції Владислав Губко та інші.

На розгляд комісії було винесено ряд питань, зокрема, про встановлення опіки/піклування над дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування; про визначення часу та місця зустрічі з дітьми; про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дитини, які опинились у складних життєвих обставинах, дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування.

Основним завданням комісії є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.

Остання зміна сторінки: 04-03-2013 10:50