У Будапешті презентували туристичний потенціал Рахівщини

26-28 лютого депутати обласної ради, а саме члени постійної комісії з питань розвитку туризму та рекреації, відвідали столицю Угорщини - місто Будапешт.

Метою поїздки, стало відвідання виставки "Подорож 2013", налагодження співпраці між суб’єктами туристичної діяльності двох країн, розвиток туристичних маршрутів в прикордонній зоні Угорщина-Закарпаття, зустріч з представниками діаспори українців в Угорщині та керівництвом 5 - го району Будапешту.

Першого дня відбулась презентація туристичного потенціалу Рахівщини. Участь в даній презентації взяли понад 40 представників різних сфер бізнесу: готельного, рекреаційного тощо, представники місцевої влади та посольства України в Угорщині.

В своїх виступах Ярослава Хортяні розповіла про Закарпаття, представник посольства  подякував делегації та учасникам презентації, почесний громадянин міста Рахів, Є. Штурму, розповів присутнім, що його пов'язує з Будапештом та Раховом.

Голова Рахівської райдержадміністрації Дмитро Андріюк представив депутатів обласної ради Георгія Уліганинця, Юрія Бережника та делегацію з Рахівщини. Розповів про можливості туристичної сфери на Закарпатті.

Рахівчани презентували свої інвестиційні можливості та перлини рідного краю. Головний спеціаліст відділу туризму та зовнішньоекономічної діяльності Єва Репарук, представила слайд-шоу про місця та атракції, які зацікавили б угорців на Рахівщині, а саме: виток Чорної та Білої Тиси, лінію Арпад, музеї, пам’ятки дерев’яної архітектури, географічний центр Європи та чудові краєвиди, які можна спостерігати відвідавши місто в центрі Європи.

Петро Попович презентував вело-маршрут, «Стежками опришків» в 3D графіці з використанням програми «Google Earth», відкриття якого відбудеться 25 серпня 2013 року.

Після офіційної частини, окрім віртуальної презентації відбулася дегустація продуктів притаманних гуцульській Рахівщині, а саме: бринзі, сиру, сала, чаїв з високогірних рослин, мінеральних вод, закарпатських вин та ін..

28 лютого Рахівщина взяла участь у Міжнародній туристичній виставці «Подорож 2013», яка відбувається щороку. Проведення даної виставки займає площу понад 26 400 м2 . Участь взяли представники туристично-рекреаційної сфери з 30 країн світу.

Під час виставки між туристичними агенціями Рахівщини та компаніями туристичного спрямування Угорщини були складені протоколи намірів про співпрацю.

Остання зміна сторінки: 03-03-2013 13:41