Відбулося засідання спостережної комісії

Під керівництвом в.о. голови державної адміністрації 28 лютого, відбулося засідання спостережної комісії райдержадміністрації.

На порядку денному розглянули ряд питань, зокрема про роботу РВ УМВС України в Закарпатській області щодо профілактики злочинності серед раніше судимих осіб за 2012 рік; про працевлаштування раніше судимої мешканки міста Рахів; про порядок надання пенсій громадянам України.

Заступник начальника сектору ДІМ Рахівського РВ УМВС в Закарпатської області Володимир Савчук, проінформував присутніх про порядок обліку громадян засуджених за межами України після звільнення з місць позбавлення волі.

Начальник відділу пенсійного фонду в Рахівському районі Наталія Кугарь надала роз’яснення про порядок надання пенсії громадянам, а саме про збільшення мінімального стажу з 5 до 15 років.

Щодо працевлаштування раніше судимої мешканки міста Рахів, яка досягла пенсійного віку але в неї відсутній мінімальний стаж для виходу на пенсію, вирішили звернутися із запитами до адміністрації закладів позбавлення волі, в яких перебувала заявниця з приводу надання довідок про зайнятість громадянки під час перебування у закладі.

Остання зміна сторінки: 28-02-2013 13:49