Про новаторства в законодавстві

Заступник голови райдержадміністрації Юрій Бендак та представники Рахівського районного відділу Пенсійного фонду, Податкової інспекції у Рахівському районі 27 лютого вчергове зустрілися із підприємцями. Цього разу села Костилівка.

Вже традиційно, представники Податкової інспекції проінформувала присутніх про новаторства в законодавстві, а саме про норми сплати за водопостачання, звернули увагу на необхідність укладення договорів на вивіз сміття, потребу терміново, для тих хто цього не зробив, змінити КВЕД діяльності, можливість подавати податкову звітність в електронному вигляді через мережу Інтернет та ін..

Заступник начальника Пенсійного фонду Олександр Небила, ознайомив присутніх зі змінами у Законі України «Про єдиний соціальний внесок», а саме необхідністю сплати мінімального соціального внеску, а також підвищення мінімального стажу з 5 до 15 років.

В свою чергу підприємцями села були поставлені ряд запитань, а саме про необхідність сплачування соціальних внесків пенсіонерам, подавання податкової звітності щоквартально, отримання довідок про закриття підприємницької діяльності та ін..

Остання зміна сторінки: 28-02-2013 18:01