Проведено штабне тренування органів управління і сил

Згідно плану основних заходів цивільного захисту в Закарпатській області на 2013 рік, 26 лютого 2013 року в Рахівському районі під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Валерія Сабова було проведено штабне тренування органів управління і сил Закарпатської територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту, на тему: «Дії органів управління та сил територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту населення і територій в умовах пропуску льодоходу під час паводку та повені».

Під час навчання, райдержадміністрацією було дане завдання про введення в районі режиму підвищеної готовності при умовному утворенні льодового затору перед автодорожнім мостом у селі Білин та утворенні льодового затору в урочищі Земир с. Лазещина.

Секторами райдержадміністрації: з питань цивільного захисту; взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи, Службою цивільного захисту в Рахівському районі, Рахівською дільницею Тячівського МУВГ (водгосп), головами виконкомі сіл Білин та Лазещина умовно було ліквідовано льодові затори.

З поставленим завданням всі служби успішно впорались.

Остання зміна сторінки: 27-02-2013 16:57