Погляд на проблеми району зсередини

Виїзні прийоми громадян керівництвом райдержадміністрації - доволі ефективний засіб спілкування з населенням, який дозволяє поглянути на проблеми району зсередини.

26 лютого із мешканцями с. Богдан спілкувався в.о. голови державної адміністрації Валерій Сабов. Зустріч зібрала передусім тих жителів села, які не мають змоги самостійно приїхати до районного центру та вирішити свої проблеми. А питання, озвучені богданцями, стосувалися в основному виділення одноразової матеріальної допомоги в рамках районної програми "Турбота" та забезпечення паливним і будівельним лісом на пільгових умовах.

Крім того, турбують мешканців села і земельні питання, адже через малоземелля часто виникають суперечки між сусідами. Так місцевий мешканець Юрій звернувся із проханням у вирішенні ситуації із перегородження одним із сусідів проїзду до його ділянки та ділянок інших сусідів. Це призвело до того, що мешканці у період сінокосів та завезення дров змушені долати паркани і обходити кілька ділянок. Валерій Сабов запевнив, що питання вже на стадії вирішення і невдовзі вони зможуть безперешкодно та законно користуватись спільним проїздом.

Окреме питання для розмови Валерія Сабова із сільським головою с. Богдан Петром Ференцом стало розміщення майбутнього кладовища на території села. Це питання доволі нагальне і турбує сільську громаду. Вирішенню його вже було присвячено окрему нараду із залученням відповідних служб району, де і було окреслено шляхи її вирішення. Тепер справа тільки за досягненням домовленості між сільським головою та Рахівським ДЛГ, в користуванні якого поки знаходяться відповідні земельні ділянки.

Остання зміна сторінки: 26-02-2013 17:30