Представники понад 35 громадських організацій

взяли участь в засіданні "круглого столу"

29 січня при голові райдержадміністрації відбулося засідання «круглого столу» з головами громадських організацій за участі членів Громадської ради.

На засіданні відбулося обговорення введення в дію Закону України «Про громадські обєднання» та порядку реєстрації громадських організацій.

Участь в обговоренні взяли понад 35 представників громадських організацій, які користуючись нагодою висловили свої прохання, пропозиції та навіть просто поділилися досвідом щодо реалізації своєї діяльності та заходів.

Члени громадських об’єднань висловили Рахівському районному управлінню юстиції прохання давати більше роз’яснень, у засобах масової інформації стосовно законодавства.

Ряд організацій, а саме спортивного та медичного спрямування попрохали розглянути питання фінансування з бюджетних коштів проведення заходів пов’язаних з їхньою діяльністю: проведення спортивних матчів, здійснення профілактичних медичних оглядів спеціалістами з інших міст і таке інше.

Директор «Червоного Хреста» Марія Мартин, запропонувала громадським об’єднанням взаємодіяти та висловила прохання, при можливості допомогти одягом, продуктами харчування та речами першої необхідності для допомоги малозабезпеченим верствам населення, які знаходяться в скрутному становищі.

Підводячи підсумки голова адміністрації Дмитро Андріюк, закликав не бути байдужими, оскільки Об’єднання громадян – це активні верстви суспільства, і розвиток Рахівщини великою мірою залежить саме від таких громадян.

Остання зміна сторінки: 29-01-2013 13:51