Розглядали питання про стан погашення заборгованостей

28 січня відбулося засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Головував на засіданні  Дмитро Андріюк.

На порядку денному розглядали питання про стан погашення заборгованості із заробітної плати, платежів до бюджетів, страхових внесків до Пенсійного фонду та перед бюджетом.

«В районі є декілька підприємств що не проводять виробничої діяльності і мають борги по невиплаті штрафних санкцій за неподання податкової звітності. Дані підприємства юридично неможливо закрити чи виключити з обліку, оскільки немає інформації про місцезнаходження керівників», - проінформував присутніх начальник відділу  праці та соціальних зв’язків управління соціального захисту населення райдержадміністрації Василь Богачук.

Перший заступник голови міської ради Петро Бочкор, повідомив присутнім, що після проведення сесії міської ради буде виділено кошти для погашення заборгованості КП „Рахівкомунсервіс” та КП „Рахівтепло”, а також звернувся до комісії щодо сприяння ДВС по посиленню роботи з повернення боргів громадян по оплаті за надані КП „Рахівкомунсервіс” комунальні послуги.

Начальник філії „Рахівська ДЕД” Анджело Корадіні, довів до відома комісії, що станом на січень місяць поточного року філії виділено 1,5 млн. грн. з яких частково буде погашено борги по ЄСВ та податкам.

Чорнотисянський сільський голова Іван Павлючок, запевнив комісію, що наступного місяця заплановано провести чергову сесію сільської ради на якій буде виділено кошти для погашення заборгованості по ЄСВ Чорнотисянського ЖКП.

Ігор Савчук, проінформував про завершення процедури банкрутства Рахівського ВУЖКГ. По ВАТ „Закарпатський арматурний завод” продовжується процес реалізації майна.

Директор ВАТ „Конденсатор” Андрій Чубенко, повідомив присутніх, що майно підприємства було викладено на реалізацію через аукціон.

За результатами комісійного розгляду було вирішено пропонувати міській раді надати комісії і державній виконавчій службі списки громадян, що мають заборгованість по сплаті коштів за надані комунальні послуги у м. Рахів; пропонувати ДПІ у Рахівському районі провести відповідну роботу, з метою виявлення керівників недіючих підприємств, що мають борги по невиплаті штрафних санкцій за неподання податкової звітності для розгляду можливості юридичного припинення діяльності даних підприємств та списання  зафіксований боргів. Прискорити процес юридичного оформлення переводу ТОВ „АСТ” у Тячівський район; управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації продовжити моніторинг стану виплати заробітної плати на економічно активних підприємствах, вносити пропозиції контролюючим органам щодо вжиття заходів адміністративного впливу до тих керівників, які допускають заборгованість по зарплаті.

Остання зміна сторінки: 29-01-2013 17:37