Крок назустріч дітям, які перебувають на обліку

У малому залі нарад райдержадміністрації відбулося засідання спостережної комісії.

На порядку денному розглядали питання про роботу кримінальної міліції у справах дітей РВ УМВС України в Закарпатській області з учнями району, які перебувають на внутрішньошкільному обліку з девіантною поведінкою та про роботу РВ УМВС України в Закарпатській області із затриманими громадянами з умовами тримання в ізоляторі тимчасового утримання.

Керував роботою комісії голова райдержадміністрації Дмитро Андріюк. На його думку, утворення у шкільному закладі атмосфери неприпустимості до будь-яких проявів антигромадської, протиправної поведінки можливе шляхом залучення учнівської молоді до різноманітних гуртків. Кримінальній міліції у справах дітей РВ УМВС України в Закарпатській області в свою чергу необхідно розробити програму діяльності з профілактики та попередження правопорушень серед неповнолітніх, особливо серед тих, хто перебуває на внутрішньошкільному обліку та на обліку у правоохоронних органах.

Керівник району зауважив, що необхідно також продовжувати практику проведення рейдів в населених пунктах району, по визначенню торгівельних закладів, які здійснюють продаж алкогольних напоїв неповнолітнім та не дотримуються режиму роботи.

Остання зміна сторінки: 28-01-2013 18:09