Питання захисту прав дітей обговорювали у райдержадміністрації

23 січня у залі нарад райдержадміністрації відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. Її роботою керував голова райдержадміністрації Дмитро Андріюк.

У роботі вказаної комісії прийняли участь: заступник голови державної адміністрації Олександр Томашук, завідувач сектором опіки, піклування та усиновлення дітей служби у справах дітей Ольга Кокіш, директор РЦ СССДМ Олена Вайнагій, начальник відділення кримінальної міліції в справах дітей районного відділу УВМС України в  Закарпатській області  Олександр Паламарчук, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Марія Спасюк, начальник управління юстиції Владислав Губко, заступник начальника Рахівського районного центру зайнятості Тетяна Семенюк, та начальник відділу Державної виконавчої служби Рахівського районного управління юстиції Дмитро Тулайдан.

На розгляд комісії було винесено ряд питань, зокрема, встановлення опіки, піклування над 5-ма дітьми-сиротами; про здійснення будь-яких правочинів, стосовно нерухомого майна, право користування яким мають діти; затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, які опинились у складних життєвих обставинах.

Основним завданням комісії є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.

Остання зміна сторінки: 23-01-2013 10:50