Забезпечення медикаментами хворих

17 січня при голові райдержадміністрації Дмитру Андріюку відбулася нарада про забезпечення пільгової категорії населення лікарськими препаратами через аптечну мережу району.

Участь в нараді взяли директори товариств з обмеженою відповідальністю та приватні підприємці, які здійснюють реалізацію медичних препаратів.

Забезпечення населення медичними препаратами через аптечну мережу району проводиться у відповідності до наказу МОЗ від 19.07.2005 № 360 «Про затвердження Правил виписування рецептів та вимог – замовлень на лікарські засоби і вироби медичного призначення, Порядку відпуску лікарських засобів і виробів медичного призначення з аптек та їх структурних підрозділів, Інструкції про порядок зберігання, обліку та знищення рецептурних бланків та вимог - замовлень».

По пілотному проекту стосовно забезпечення медикаментами хворих на гіпертонічну хворобу – кількість хворих з гіпертонічною хворобою становить – 26 356. Угода по пільговому медикаментозному забезпеченню заключна всього з однією аптекою, розташованою в місті Рахів. Кошти для покриття в різниці цін виділені в достатній кількості і компенсуються через УОЗ.

Для покращення та нормального забезпечення пільгової категорії громадян необхідно забезпечувати їх медикаментами за місцем проживання, що на даний час ускладнено у зв’язку вищевказаною причиною.

Голова райдержадміністрації Дмитро Андріюк, висловив думку, що медикаментозне забезпечення хворих необхідно проводити в усіх аптечних закладах району шляхом укладання відповідних угод між аптеками та УОЗ про що дав відповідні доручення.

Остання зміна сторінки: 17-01-2013 17:42