Проведено засідання Форуму місцевого розвитку

16 січня за участі голови райдержадміністрації Дмитра Андріюка, голови районної ради Миколи Беркела та керівника Регіонального ресурсного центру Любові Павлович відбулося засідання Форуму місцевого розвитку Рахівського району в рамках проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-2» (МРГ).

Метою проведення засідання стало забезпечення впровадження засад та досвіду Проекту ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду - ІІ» задля розвитку шляхом спільного з місцевими громадами планування та прийняття рішень, децентралізацію процесу планування та демократичного врядування на місцевому та регіональному рівні.

Співпраця з спільним проектом Європейського союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» і Рахівського району розпочалась 26 червня 2008 року з підписання Угоди про партнерство.

За період реалізації проекту спільно з асистентами проекту МГР проведено районний семінар, п’ять семінарів у відібраних населених пунктах, діалоги з громадами, які впроваджуватимуть свої ініціативи.

Заслухавши інформацію голів населених пунктів про плани розвитку, роботу проведену та потенційну можливість їх реалізації в рамках даного проекту Форум місцевого розвитку відмітив, що проблеми обрані громадами для вирішення через співфінансування районною владою в рамках проекту, є пріоритетними та вагомими, що зумовило прийняття рішення про їх реалізацію.

Голова райдержадміністрації Дмитро Андріюк висловив сподівання, що фінансування проектів у відсотковому співвідношенні у наступному турі буде змінено, оскільки це важкий тягар для районного бюджету.

Остання зміна сторінки: 17-01-2013 16:25