Будівництво спортзали ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Ділове та перекриття даху сільського клубу на контролі голови РДА

10 січня голова райдержадміністрації Дмитро Андріюк здійснив робочий візит до села Ділове.

Супроводжували його начальник відділу культури райдержадміністрації Володимир Шепета, начальник відділу освіти райдержадміністрації Михайло Клементєв та голова сільської ради Людмила Романюк.

Під час свого візиту очільник району відвідав початкову школу, бібліотечний пункт, клубну установу присілку Хмелів та сільський клуб, бібліотеку, ЗОШ І.-ІІІ ступенів села Ділове.

Оглядаючи приміщення обговорювали питання можливості фінансування поточних та капітальних ремонтів приміщень, в яких знаходяться вказані установи, оскільки приміщення  початкової школи, бібліотеки та клубу присілку Хмелів потребує заміни дахового перекриття, вікон, системи опалення, що стосується і клубної установи с. Ділове.

Ще одним важливим питання села є будівництво спортзали в школі, яке на даний час вже розпочато.

Дмитро Дмитрович наголосив на тому, що фінансування ремонтних робіт в сільському клубі можливе тільки за умови його максимального використання - проведення різноманітних гуртків: хореографічних, мистецьких, чи то інших.

В одному приміщенні з клубом знаходиться також бібліотека, на базі якої діє програма «Бібліоміст», що дає змогу мати безкоштовний доступ до Інтернету, як школярам так і дорослим.

За результатами поїздки голова адміністрації доручив керівникам відділів освіти та культури здійснити відповідні заходи для продовження будівництва спортзали ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Ділове та перекриття даху сільського клубу.

Остання зміна сторінки: 11-01-2013 16:56