Виставка-ярмарка «Тур’євроцентр-Закарпаття 2011»

З 15 по 17 вересня 2011 року Рахівська райдержадміністрація брала участь у виставці-ярмарці «Тур’євроцентр-Закарпаття 2011», де були представлені всі райони краю, кілька областей України, а також сусідні Словаччина, Угорщина, Хорватія.
У виставці-ярмарку взяли участь представники таких туристично-рекреаційних закладів району:
- голова спілки сільського туризму у Рахівському районі – Слюсарчук Ганна Миколаївна;
- директор готельно-ресторанного комплексу «Оленка» - Чонка Тетяна Іванівна;
- директор готелю «Тис» - Лукачук Любов Миколаївна;
- провідний спеціаліст відділу рекреації, зв’язків з громадськістю та міжнародної співпраці КБЗ – Кухар Денис Васильович;
- екскурсовод – Павлючок Андрій Ярославович.
На даному заході рекламувалися можливості туристично-рекреаційної галузі району. Під час виставки-ярмарку надавалася різнопланова інформація про можливості відпочинку в туристично-рекреаційних закладах району. Також було запропоновано скуштувати національні страви: бриндзя, вурда, сир, банош та гуцульську настоянку на чорницях (яфинах) «Яфинівку». За участь у міжнародній туристичній виставці-ярмарку «Тур’євроцентр-Закарпаття 2011» відділ культури і туризму Рахівської райдержадміністрації та участиків виставки-ярмарку нагороджено дипломом та почесними грамотами.

Остання зміна сторінки: 22-09-2011 15:50