04 вересня Гуцульська Рахівщина відзначала ХІІ-й районний фестиваль-ярмарок ,,Гуцульська бриндзя”

У неділю, 04 вересня, святкова колона у складі представників Районного товариства ВО ,,Гуцульщина” та населених пунктів району розпочала свою ходу від вулиці Богдана Хмельницького до амфітеатру “Буркут”, де відбулось урочисте відкриття фестивалю-ярмарку “Гуцульська бриндзя”.
В урочистостях прийняли участь голова облдержадміністрації Олександр Ледида, перший заступник голови обласної ради Володимир Закурений, заступники голови облдержадміністрації та обласної ради, голови районних державних адміністрацій, міськвиконкомів та районних рад області, голова райдержадміністрації Дмитро Андріюк, голова районної ради Микола Беркела, заступники голови Рахівської райдержадміністрації та районної ради.
Голова облдержадміністрації Олександр Ледида та перший заступник голови обласної ради Володимир Закурений нагородили почесними грамотами та цінними подарунками осіб, які внесли вагомий внесок у розвиток краю. Також усіх присутніх привітали голова райдержадміністрації     Д. Андріюк та голова районної ради М. Беркела, які вручили мешканцям Рахівщини спільні грамоти райдержадміністрації та районної ради, а також цінні подарунки. Закінчились урочистості запаленням полонинської ватри.
Розважали гостей свята понад 20 колективів художньої самодіяльності з Рахівщини, Закарпаття, областей України та із-за кордону. Виступили заслужені артисти України Дмитро та Назарій Яремчуки, народна артистка України Наталія Бучинська, заслужений артист України Павло Мрежук. Всі сільські, селищні та міська ради Рахівського району встановили свої намети. Тут, окрім бриндзі, сиру та вурди, можна було придбати вироби народних майстрів – зіткані чи сплетені з овечої вовни: ліжники, килими та светри. Всього на святі було 52 фермерів, що продавали свою продукцію. Зокрема, вісім тон продано овечої продукції. Гостей, що прийняли участь у  фестивалю-ярмарку “Гуцульська бриндзя” було біля тридцяти тисяч.
А закінчився фестиваль святковим феєрверком.

Остання зміна сторінки: 05-09-2011 11:42