В Рахові вшанували День пам’яті захисників України

Понад 10 років Україна переживає найбільше випробування в новітній історії, ведучи збройну боротьбу за незалежність і територіальну цілісність проти російського агресора.
З нагоди Дня пам'яті захисників України в районному центрі Рахівщини, біля Алеї Слави зібралися керівники району та міста, рідні та близькі загиблих Героїв, військові, ветерани, духовенство та громадськість. Разом хвилиною мовчання вони вшанували памʼять полеглих захисників та поклали квіти до пам’ятних світлин наших воїнів.
Кожен загиблий український воїн — це історія мужності, патріотизму та самопожертви, без яких ми не змогли б сьогодні бути вільними та живими.
Віддаємо шану всім Захисникам і Захисницям України, які віддали своє життя у війні з росією.
Вічна пам’ять та вічна слава!
Герої - в наших серцях, а їх життєпис та подвиги - в нашій незламний історії.
Слава Україні!
Героям слава!