урочистості до Дня медичного працівника.

У Рахівському районі відбулися урочистості з нагоди Дня медика. Захід зібрав медичних працівників з усіх лікарень та медичних закладів району, щоб відзначити їхню віддану працю та професіоналізм. Урочистості розпочалися з вітальних промов представників районної влади, які висловили глибоку вдячність медикам за їхню самовідданість та важливий внесок у підтримання здоров'я населення.
Під час святкування були вручені дипломи та грамоти найкращим фахівцям, які відзначилися своєю працею протягом року. Після офіційної частини розпочалася концертна програма, підготовлена місцевими творчими колективами.
Атмосфера урочистостей була наповнена вдячністю та пошаною до всіх медиків, які щодня рятують життя та піклуються про здоров'я громадян.

Остання зміна сторінки: 25-07-2024 14:51