![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/663dc9c46e065835106969.jpeg?itok=ncKgMoLP)
Стійкість, сила духу, сила триматися самому та підтримувати інших, бажання рухатися вперед попри все і всупереч усьому – такими рисами українців захоплюється світ.
Про це, про історії жінок, чоловіків та дітей, у життя яких увірвалася війна, принесла багато змін і горя, говорили сьогодні у столиці під час важливого заходу «Осмислення. Цінності та історії стійкості» в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?».
У ньому взяли участь перша леді Олена Зеленська, психологи, митці, науковці, представники обласних військових адміністрацій, зокрема перший заступник голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький та регіональна координаторка програми Таїсія Симочко.
«Коли з нами чи з нашими рідними трапляється біда, ми завжди маємо вибір – опустити руки, плисти за течією чи боротися. Сильні обирають шлях боротьби. І саме такими є ми, українці.
Подібні зустрічі, дискусії, комунікація такого рівня дуже цінні і потрібні кожному з нас. Адже всі ми відчуваємо втому, виснаження, вигорання. Але приклади та життєві історії, які ми почули сьогодні, дуже надихають, мотивують, додають сил», – зазначив Мирослав Білецький.
Остання зміна сторінки: 10-05-2024 14:59