Напередодні професійного свята керівництво області привітало працівників сільського господарства

Голова ОВА Віктор Микита зауважив, що ця галузь завжди була й залишається серед пріоритетних у розвитку внутрішньої та зовнішньої економіки нашої країни. Навіть в умовах повномасштабної війни вона активно розвивається, а сільгоспвиробники, фермери й аграрії мають надійну підтримку від держави та області зокрема.

«Сільськогосподарська галузь поступово, але впевнено рухається вперед. Фахівці роблять усе можливе для розвитку агропромислового потенціалу нашого регіону, забезпечуючи населення найнеобхіднішим. Велика шана та вдячність кожному з вас за добру справу, щире серце й умілі руки. Те, що ви робите сьогодні попри всі труднощі та виклики, дуже важливо й цінно», – наголосив Віктор Микита.

За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу області, досягнення високих показників у виробництві сільськогосподарської продукції та з нагоди професійного свята почесними грамотами Закарпатської ОВА нагородили:

• Юрія Григу, голову фермерського господарства «Агро Свалява»;
  • Віталія Калиніча, керівника фермерського господарства «Світ м’яса»;
  • Віктора Паппа, заступника голови громадської спілки «Закарпатська спілка пасічників „Срібний край“»;
  • Михайла Туряницю, голову фермерського господарства «Зоряний п'ятачок»;
  • Еріку Шапочку, директорку сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Дари Берегівщини».

Також подяки обласної військової адміністрації оголосили:

• Юрію Андрелі, ветерану війни, фізичній особі – підприємцю;
  • Сергію Бандурову, директору товариства з обмеженою відповідальністю «ВІАН 2021»;
  • Олегу Грознову, голові фермерського господарства «Наші овочі»;
  • Олегу Ігнатову, директору товариства з обмеженою відповідальністю «Дніпро 99»;
  • Степану Кереку, завідувачу відділу розведення і селекції карпатських бджіл Національного наукового центру «Інститут бджільництва імені П.І. Прокоповича»;
  • Едуарду Кочішу, фізичній особі – підприємцю;
  • Віталію Мусці, голові сімейного фермерського господарства «ВИНОРОБНЯ МУСКА»;
  • Наталії Петечел, голові фермерського господарства «Карпати Еко-Фрукт»;
  • Василю Продану, голові фермерського господарства «Байково»;
  • Вячеславу Садварі, директору Закарпатської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби.

Вітальні листи від Міністерства аграрної політики працівникам агропромислового комплексу краю вручив заступник голови ОВА Василь Іванчо. Очільник обласної ради Роман Сарай також відзначив грамотами закарпатського фахівців цієї галузі.

Вітаємо всіх працівників сільського господарства з прийдешнім святом і дякуємо за вагомий внесок у забезпечення продовольчої безпеки, розвиток експортного потенціалу та наповнення бюджетів.

Остання зміна сторінки: 20-11-2023 13:40