На Тячівщині відновили тимчасову переправу через річку Тересва

Голова Закарпатської ОВА Віктор Микита повідомив про завершення робіт з відновлення альтернативної тимчасової переправи через річку Тересва на Тячівщині. Вона була частково зруйнована через значне підвищення рівня води.

За словами очільника області, над відновленням цілодобово й безперервно працювали десятки фахівців і одиниць техніки. Оперативно відновили транспортне сполучення між двома районами, громадами та забезпечили рух транспорту автодорогою державного значення Н-09, тому водії вже можуть прямувати до переправи.

Віктор Микита зазначив, що переправа є тимчасовою та альтернативною для полегшення руху автодорогою державного значення Н-09. Вона буде працювати до тих пір, поки Служба відновлення та розвитку інфраструктури в Закарпатській області не збудує міст.

Також голова ОВА наголосив, що в разі підвищення рівня води переправа може частково руйнуватися, однак її відновлюватимуть, допоки Служба не збудує міст.

На відновлення переправи не витратили жодної гривні бюджетних коштів.

Остання зміна сторінки: 23-10-2023 14:02