![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/64c8dd58b9dca676959758.jpg?itok=L8zArL_y)
Працівники селищної ради Буштинської ТГ упродовж тижня працюватимуть у Великій Олександрівці на Херсонщині в межах реалізації президентської ініціативи «Пліч-о-пліч». Про це повідомив перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.
«10 чоловіків, відклавши свої особисті справи, вирушили в іншу область, щоб допомогти відновити і відбудувати зруйноване росіянами житло місцевих мешканців», – прокоментував Мирослав Білецький.
За його словами, закарпатці порадилися з головою Великої Олександрівки, з’ясували, де допомога найбільше потрібна, і вирушили саме на ті об’єкти. Передусім до стареньких та одиноких, які самі не в змозі привести до ладу власну оселю.
Цими днями саме замінюють покрівлю на приватних будинках.
«Вдячні колегам за таку ініціативу! Це чудовий приклад і для інших громад. Адже для когось – це всього тиждень роботи, а для когось – ціна виживання та комфортного життя взимку!» – зауважив перший заступник очільника краю.
Остання зміна сторінки: 02-08-2023 15:16