![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/photo_2023-07-12_10-22-11.jpg?itok=qrvza-xp)
Службою у справах дітей районної державної адміністрації – районної військової адміністрації спільно із Іван Молдавчук - заступник голови Рахівської РДА відвідано дитячий будинок сімейного типу Онофрюк, де виховуються 7 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, який функціонує на території району.
Під час візиту обстежено умови проживання дітей в родині та передано благодійну допомогу продукти харчування, солодощі, засоби гігієни, дитячий одяг та багато іншого від Благодійного фонду ,,Пізнавай їх, не дискримінуй’’.
Остання зміна сторінки: 12-07-2023 10:33