![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/356917829_650251627138742_2061610390553416213_n.jpg?itok=bJ12RQKO)
Сьогодні під керівництвом заступника районної державної адміністрації Івана Молдавчука відбулося чергове засідання районного міжвідомчого оперативного штабу із координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей району.
В ході засідання обговорили результати перевірки стану готовності дитячих оздоровчих закладів приймати й оздоровлювати дітей.
Зауважувалося, що цього року надаватимуться путівки для дітей з числа пільгових категорій (дітям із сімей військовослужбовців Збройних сил України, дітям-сиротам, дітям з інвалідністю тощо) за кошти місцевих бюджетів.
Остання зміна сторінки: 29-06-2023 16:19