![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/649d3c7cd7e44707380150.jpg?itok=9LEcvVa6)
Очільник краю Віктор Микита привітав оперативників Управління СБУ в Закарпатській області з Днем Конституції України.
«У найскладніші для держави часи спецслужба щоденною кропіткою та небезпечною працею боронить народ, стоїть на захисті незалежності, територіальної цілісності й недоторканості», – зауважив він.
Під час зустрічі голова Закарпатської ОВА передав бійцям спецпідрозділу «А» сучасне обладнання для ведення аеророзвідки в умовах бойових дій. Воно зараз критично важливе на лінії зіткнення з ворогом, додав Віктор Микита.
Остання зміна сторінки: 03-07-2023 12:52