![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/6490180087b2f415921660.jpg?itok=AICC0ZB-)
Очільник ОВА Віктор Микита зустрівся з генеральним прокурором України Андрієм Костіним, який з робочим візитом перебуває на Закарпатті.
Вони обговорили питання безпекового сектору регіону, взаємодії прокуратури з іншими правоохоронними органами, силами оборони, обласною військовою адміністрацією та місцевим самоврядуванням.
«Маємо спільне розуміння взаємодії та координації роботи підрозділів правоохоронної системи в регіоні, а також окремих напрямків життєдіяльності краю, які потребують окремої уваги від органів прокуратури», – прокоментував керівник області.
Віктор Микита подякував генеральному прокурору за підтримку та зауважив, що надалі продовжують разом працювати для зміцнення сектору безпеки Закарпаття і його мешканців.
Остання зміна сторінки: 19-06-2023 13:55