![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/6486d39a370ef590980124.jpg?itok=IR56PSTU)
Протягом п’яти днів на Закарпатті проходив ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
Понад 120 учасників, переможців районних змагань, випробовували свої сили у військово-спортивних, культурно-інтелектуальних і патріотичних конкурсах. 12 команд у двох вікових категоріях змагалися в спортивному орієнтуванні, фізичній підготовці, смузі перешкод, киданні гранат, перетягуванні линви та наданні першої медичної допомоги.
Керівництво Закарпатської ОВА побувало на урочистому закритті обласного етапу військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Очільник краю Віктор Микита привітав учасників з успішним завершенням змагань і вручили кубки й медалі переможцям.
«Приємно відзначити ініціативу молоді, її бажання навчатися й опановувати необхідні навички, щоб захистити себе, свої родини та країну. Зараз в умовах повномасштабної війни такі заходи набувають нового сенсу. Продовжуємо системну роботу, спрямовану на підготовку населення Закарпатської області до національного спротиву», – зазначив Віктор Микита.
За підсумками змагань в середній віковій категорії маємо такі результати:
- 1 місце – «Тур'яни» (Ужгородський район);
- 2 місце – «Буревій» (Хустський район);
- 3 місце – «Королівська гвардія» (Берегівський район).
Визначили переможців і в старшій віковій категорії:
- 1 місце – «Альфа» (Мукачівський район);
- 2 місце – «Патріот» (Хустський район);
- 3 місце – «Прикордонник» (Берегівський район).
Переможці обласного турніру невдовзі позмагаються в ІІІ етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
Остання зміна сторінки: 12-06-2023 11:53