![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/photo_2023-05-03_15-12-14.jpg?itok=Lw96SVUL)
На підставі висновків журі переможцем конкурсу став рій «Гайдамаки», Лужанського ЗЗСО І-ІІІ ст. Великобичківської селищної ради, який набрав найбільшу кількість балів та зайняв І місце.
На ІІ місці – рій «Маленькі козачата», Рахівського ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 Рахівської міської ради та ІІІ місце посів рій «Вишиванка», Чорнотисянського ЗЗСО І-ІІІ ст. Ясінянської селищної ради.
З 5 травня робота переможця Рахівського району буде брати участь у ІІ (обласному ) етапі заочного конкурсу звітів про роботу роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (молодша група).
Дякуємо за вашу роботу і активну участь. Бажаємо успіхів!
Остання зміна сторінки: 03-05-2023 15:13