3 травня 2023 року відбувся І (районний) етап Всеукраїнського заочного конкурсу звітів про роботу роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (молодша вікова група).

На підставі висновків журі переможцем конкурсу став рій «Гайдамаки», Лужанського ЗЗСО І-ІІІ ст. Великобичківської селищної ради, який набрав найбільшу кількість балів та зайняв І місце.

На  ІІ місці – рій «Маленькі козачата», Рахівського ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 Рахівської міської ради та ІІІ місце посів рій «Вишиванка», Чорнотисянського ЗЗСО І-ІІІ ст. Ясінянської селищної ради.

З 5 травня робота переможця Рахівського району буде брати участь у ІІ (обласному ) етапі заочного конкурсу звітів про роботу роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (молодша група).

Дякуємо за вашу роботу і активну участь. Бажаємо успіхів!

Остання зміна сторінки: 03-05-2023 15:13