![](https://rakhiv-rda.gov.ua/sites/default/files/styles/850xfull/public/field/image/img_1749213213231.jpg?itok=GaLAjgwA)
12 квітня 2023 року під керівництвом Владіслава Кича — голови районної державної адміністрації – начальника районної військової адміністрації, за участі голови районної ради, начальника Рахівського РТЦК та СП, керівників територіальних громад відділів освіти, культури, молоді та спорту відбулася нарада з питань приписки громадян України 2006 року народження до районної призовної дільниці та організація роботи вдосконалення мережі закладів загальної середньої освіти, утворення комунальних ліцеїв.
Відповідно до Закону України ,,Про військовий обов’язок і військову службу” (зі змінами), ,,Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 березня 2002 року №352 (із змінами), усі громадяни чоловічої статі, які народилися з 1 січня по 31 грудня 2006 року включно, постійно або тимчасово проживають на території Рахівського району, а також громадяни старшого призовного віку, які не були приписані раніше повинні стати на військовий облік.
Також, користуючись нагодою, було обговорено питання необхідності розроблення пропозицій реформування старшої школи як один з найважливіших векторів діяльності відділів освіти району. Формування ефективної мережі комунальних ліцеїв дозволить підвищити якісь освіти та дати можливість усім дітям обирати той профіль, до якого є здібності. Реформа старшої школи стартує у 2027 році, а з 2024-го почнеться пілотний проєкт у завчасно визначених школах.
Владіслав Кич висловив своє бачення профільної освіти, що базується на використанні технології та врахуванні потенціалів закладів освіти району а також наголосив про необхідність адекватного, спільного напрацювання бачення цього процесу в межах Рахівщини.
Остання зміна сторінки: 12-04-2023 15:20