Збори громадської спілки „Асоціація виробників традиційних карпатських високогірних сирів”

Сьогодні в малому залі засідань районної ради відбулися збори громадської спілки „Асоціація виробників традиційних карпатських високогірних сирів”.

На збори також було запрошено голову районної державної адміністрації – начальника районної військової адміністрації Владіслава Кича, голову районної ради Діану Бабинець та експерта з підтримки географічних зазначень Тараса Антонюк.

По завершенню обговорили питання розвитку системи географічних зазначень та сільських територій, розвиток географічного туризму та географічних маршрутів. Також обговорили можливість популяризації виготовленої продукції шляхом висвітлення інформації в засобах масової інформації, ютуб каналах та інше.

Остання зміна сторінки: 11-04-2023 16:13