В малому залі засідань районної ради відбулися збори громадської спілки „Асоціація виробників традиційних карпатських високогірних сирів”.

По завершенню відбувся вебінар на тему: „Роз’яснення щодо особливостей грантової підтримки ФАО для виробників продукції з географічним зазначення”, який провели представники Продовольчої та сільськогоспо-дарської організації ООН (ФАО).

В режимі питання-відповіді обговорили умови участі у Інвестиційній грантовій програмі ФАО.

Дана грантова програма діє на території чотирьох областей, а саме: Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської та Чернівецької, що фінансується Європейським Союзом.

Кінцевий термін подання заявки для участі у гранті 10 березня 2023 року.

Остання зміна сторінки: 21-02-2023 14:09